Stanowisko : Programista PLC

Zadania do realizacji:

Zadania:

  • Programowanie sterowników PLC firmy Siemens (Step7 i TIA Portal)
  • Uruchamianie linii montażowych
  • Analiza oraz prowadzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania:

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens (Step7, TIA Portal)
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
  • Gotowość do częstych delegacji
  • Dobra komunikacja w języku angielskim
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Skuteczność i szybkość działania – aktywność, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników dla branży automotive oraz znajomość programowania robotów ABB, Kuka, Mitsubishi

Nasza oferta:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole dla największych producentów branży automotive
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne warunki pracy, dogodną formę współpracy (UoP lub B2B)
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz kursy językowe
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”